fbpx

Aplikacja Weselnik

first

Zobacz spot

Aplikacja Weselnik to nowe medium ślubne skierowane do przyszłej Pary Młodej, które pomoże podczas przygotowania i planowania Ślubu oraz Wesela.

Aplikacja posiada funkcje, które ułatwią zaplanowanie uroczystości bez zbędnych notatek, wizytówek, ulotek czy uciążliwego otwierania stron w przeglądarce. Z nami zadbasz o każdy szczegół, a wszystkie informacje będziesz mógł wygodnie przechowywać w jednym miejscu.

📔 Planer Ślubny – Dzięki naszemu planerowi stworzysz listę zadań, która pomoże zorganizować wymarzoną uroczystość dostosowaną do twojego gustu oraz budżetu.

✅ Lista Gości Weselnych – W prosty i wygodny sposób przygotujesz listę gości, a potwierdzonych odznaczysz!

📢 Wizytówki – Dzięki wirtualnej bazie łatwo wyszukasz najlepszych usługodawców z regionu i w prosty sposób skontaktujesz się z nimi.

🕙 Odliczanie do ślubu – Z nami zaplanujesz harmonogram przygotowań, a dzięki tej funkcji będziesz mógł kontrolować czas, który pozostał do Twojej uroczystości.

🔖 Oferty Promocyjne – Odkryjesz ciekawe promocje oraz kody rabatowe, które pomogą Ci w zoptymalizowaniu budżetu.

💗 Moje Ulubione – Zaznaczając serduszkiem wybrany profil, stworzysz listę ulubionych usługodawców lub marek, z którymi chcesz współpracować.

Aplikacja jest w fazie rozwoju nowych funkcji, kategorii oraz miejsc, o których będziemy informować na bieżąco.

Jeśli jesteś usługodawcą lub prowadzisz firmę powiązaną z branżą ślubną i chciałbyś zaistnieć w aplikacji, to zapraszamy aplikacja.weselnik.com/dla-firm/  lub do kontaktu tel. 608398864, 600093064 www.weselnik.com  Zapraszamy !

To już Czas aby pobrać aplikację i zacząć planować Swój ślub i wesele!