INFORMACJE DLA
ODWIEDZAJĄCYCH

02

15 Targi Ślub i Wesele
13 stycznia 2018 edycja GDYNIA

Najlepsi Wystawcy,
Wartościowe Nagrody.

Edycja Specjalna w ARENA GDYNIA !
Jubileusz 15 lat !
Specjalnie dla Was Urodzinowy Tort i Pokaz Fajerwerków!

02

& Z nami zorganizujesz swoje wesele od A do Z
& Spotkasz najlepsze Firmy z branży weselno-ślubnej
& Od profesjonalistów dowiecie się jak najlepiej przygotować swój ślub, poznacie najnowsze inspiracje i trendy

Bilety na Targi już dostępne!

Czeka na Was ponad 100 atrakcyjnych nagród!

Weź udział w naszych konkursach.

SPRAWDŹ

PROGRAM TARGÓW

Scena Główna:
10.30. Uroczyste Otwarcie z Jubileuszowym Tortem – Capuccino Cafe
10.45. Występ – SIESTA Trio Smyczkowe
11.00. Nauka Pierwszego Tańca -Soszyńska Dance Academy : Magdalena Soszyńska
11.15. Pokaz Barmański – Revolution Bar
11.30. Pokaz Fryzur i Makijażu – trendy’2018
11.45. Występ – Vocal Show – Agata Hoppe & Juan Felipe Alvarado
12.30. Pokaz Barmański – BarCocktail
12.45. Występ – Zespół NOX
13.00. Pokaz Mody – Salon Sukien Ślubnych LANGORIA i Salon Mody Męskiej BONUS M.G.
13.30. Konkurs dla małych druhenek – Nagrody: Salon KriMar- Bis i ZOYA Fashion
13.45. Pokaz sztuki magicznej – Mago Magic Show – Bartosz Szubert
14.00. Pokaz Mody – Salon Sukien Ślubnych CARMEN i Salon Mody Męskiej BONUS M.G.
14.20. Jubileuszowy Tort – Le Delice
14.40. Pokaz Barmański – Bar4You
15.00. Pokaz Bielizny – Salon Bielizny CHRISTELLE
15.20. Konkurs dla narzeczonych – Nagrody główne:
Suknia Ślubna: CARMEN i LANGORIA
Garnitury: BONUS M.G. i Pracownia Krawiecka Jarosław Konaszewski
16.30. Wino , krótki kurs przyjemności – Przemysław Andrzej Gwardzik
16.45. Występ – Zespół NOX
17.00. Zakończenie Targów

Scena ART :
12.00. Pokaz Mody – Michał Starost & Stardust + Goście ART
16.00. Pokaz Mody – Michał Starost & Stardust + Goście ART

17.15. Pokaz Fajerwerków – Wulkan

WARSZTATY DLA NARZECZONYCH – SALA KONFERENCYJNA :

11.00 – 12.15 GACA SYSTEM - Zdrowe Odchudzanie przed ślubem

wykład motywacyjny KONRADA GACY
Konrad Gaca człowiek o wyjątkowej osobowości, który motywuje do zmiany nawyków żywieniowych i rozwoju osobistego. Spotkanie z nim to ogromna przyjemność , jego wykłady w całej Polsce gromadzą tysiące osób. Dzięki jego metodzie dziesiątki tysięcy Polaków zredukowały od 10 do 170 kg i zyskały wiarę w siebie. Ogromna dawka energii, cenne wskazówki na temat odżywiania, treningów i regeneracji, konkretne rady, co zrobić, by osiągnąć sukces w życiu.
Podczas wykładu zostanie ogłoszony wielki konkurs, w którym m.in. dwie szczęśliwe pary wygrają podróż poślubną w GACA FIT HOTEL.

13.40 – 14.00 Salon CHRSTELLE : Dobór Bielizny – porady brafitterki

Marzena Abramowicz właścicielka salonu, profesjonalistka lubiąca swoją pracę, wraz z fantastycznym personelem, udzieli kilku złotych rad dotyczących doboru bielizny, które pomogą Wam wyglądać pięknie w dniu ślubu.

16.00 -16. 15 Beata Fryz Makeup Artist - Idealny wizerunek ślubny

<strong=””>Makeup Artist  – Perfekcyjny dobór wizerunku ślubnego
Beata Fryz – Mistrz Wizażu, stylista, kreator wizerunku, mistrzyni metamorfoz, z nią wszystko jest możliwe, dzięki empatii i profesjonalnemu spojrzeniu, będziecie wyglądać zjawiskowo. Przekonajcie się sami!

</strong=””>

16.15 – 16.30 CoolartProduction – Nowy wymiar filmu ślubnego

Coolartpro Jagoda Mitroszonek Coolartpro Michał Mitroszonek CoolartProduction – Nowy wymiar filmu ślubnego
Jagoda i Michał Mitroszonek to małżeństwo profesjonalistów pełnych pozytywnej energii, współpraca z nimi to czysta przyjemność, podczas spotkania dowiecie się jak sprawić, aby film był opowieścią o Waszym uczuciu!

16.30-16.50 Poradnictwo Rodzinne Anna Mrozowicz – Nauki przedmałżeńskie bez tajemnic

Anna Morozowicz – udzieli Wam cennych wskazówek dotyczących formalności . Jesteśmy przekonani , że dzięki informacją przekazanym prze Panią Annę chętnie skorzystacie ze spotkań w poradnictwie rodzinnym.

WARSZTATY DLA NARZECZONYCH – SALA TRENINGOWA :

12.30 – 12.50 IRIS Szkoła Tańca: Pierwszy Taniec - z nami się uda !

Iris_logo Szkoła Tańca IRIS – Nauka Pierwszego Tańca
Jesteśmy przekonani, że po tym spotkaniu połkniecie bakcyla, a pierwszy taniec będzie czystą przyjemnością dla Was i Waszych Gości.

13.20 - 13.40 Brygada S: Konkursy, tańce i zabawy z klasą na Waszym weselu.

Brygada S – Konkursy, zabawy i tańce na Waszym weselu
Tomasz Pawlak – to więcej niż wodzirej, wraz ze swoją brygadą dj’ów sprawi, że każde wesele będzie udane. Chcecie zakosztować rozrywki na wysokim poziomie – zapraszamy! Uśmiech i dobra zabawa gwarantowane.

14.30 – 14.50 SMILE Szkoła Tańca : Nauka pierwszego tańca w 6h, czy to możliwe ?

Szkoła Tańca SMILE – Nauka pierwszego tańca weselnego w 6h – czy to możliwe
Macie ochotę poznać pierwsze kroki, z uśmiechem dać się ponieść muzyce, wsłuchując się w wskazówki profesjonalistów. Dzięki temu spotkaniu Pierwszy Taniec to będzie ogromna radość.

WYSTAWCY

SALONY MODY ŚLUBNEJ I WIECZOROWEJ BIELIZNA

AGNES - Salon Ślubny

ALICJA  - Salon Sukien Ślubnych

ALICJA - Salon Mody Ślubnej

ALORA - Katarzyna Januszewska

ANTRACYT - Salon Ślubny, moda dziecięca

ARTTREND Wedding Designer

BARDOTKA - Justyna Albecka

BIANKA - Salon Ślubny

CARMEN - Salon Ślubny

CELEBRITY BRIDALMARRY ME - Hause of Brides

CHRISTELLE - Marzena Abramowicz

ELIZABETH PASSION - Salon Ślubny

EmWu Design

FARAGE - Dom Ślubny

Gray Wolf - Moda wieczorowa

KALSKA FASHION - Karolina Kalska

KRIMAR BIS - Moda dziecięca

LANGORIA - Salon Sukien Ślubnych  & Pracownia Krawiecka

NAOMI - Suknie Ślubne

MALENA - Salon Ślubny

MARIETTA MARIAGE

MICHAŁ STAROST - Kreator Mody

SUKNIE BOHO - Marta Trojanowska

VICTORIA - Salon Ślubny

ZOYA FASHION - Moda dziecięca

SALONY MODY MĘSKIEJ

ATELIER DZIEKOŃSKI

BIANKA - Salon Ślubny

BONUS M.G

CELEBRITY BRIDAL

GIACOMO CONTI

JAROSŁAW KONASZEWSKI - Pracownia Krawiecka

KLASYCZNEBUTY.PL

LANCERTO - Moda Męska

PAWO-MEN

VICTORIA Salon Ślubny

HOTELE, RESTAURACJE, DOMY WESELNE

CEDROWY DWOREK & Żuławskie wypieki

COURTYARD BY MARRIOTT Gdynia Waterfront

DOBRY HOTEL

DWOREK OLEŃKA

ELEKTRYCZNY ŻURAW

Galeria SULMIN

GORZKO GORZKO

GRONO di RUCOLA

GRONO di RUCOLA -Restauracja

Hotel ALMOND Business & SPA

Hotel AUREUS

Hotel BARTAN seaside

Hotel HAFFNER

Hotel NEPTUN

Hotel REZYDENT

HOTEL SCANDIC GDAŃSK

Hotel SKIPPER

JAGODA Żukowo

KARCZMA SWOJAK

Karczma ZAGOŚĆ U GRAŻKI

MERCURE Gdynia Centrum

MONDO DI VINEGRE

NA GWIZDÓWCE - Ośrodek Wypoczynkowy

NELL COURT

NOVOTEL Gdańsk MARINA

PAŁAC KŁANINO

POD LIPAMI

Pod LIPAMI

POD ORŁEM - Hotel & Restauracja

QUBUS Hotel

RADISSON BLU HOTEL- Gdańsk

RIVIER STYLE Hotel & SPA

RODA - Restauracja

ROSEVIA RESORT

SENTOZA GOLF

SO!SALSA - Solidarity of Salsa

STARY MANEŻ

SYMFONIA SMAKÓW

VICTORIA - Dom Weselny

VILLA ANTONINA

VINEGRE - Restauracja

Willa PARYS

ZACISZE

ZATOKA SZTUKI

ZŁOTY STAW

Hotel Spichrz

Barcelona Rooms & Restaurante

BIŻUTERIA

ALORA Katarzyna Januszewska

APART

BIANKA - Salon Ślubny

CENTRUM OBRĄCZEK ŚLUBNYCH - Jubiler Czarkowski

GEMMARII

NOVIA BLANCA

V&M-ART

YES

KWIACIARNIE, DEKORACJE, ZAPROSZENIA

AGATADEKORACJE.PL

ALIS - Studio Dekoracji

ANIELSKA KSIĘGARNIA

BARBARA STUDIO - Tajemniczy Ogród

BeDesign

BUKIETY BANKIETY

GLORIOZA

MAŁY PARK - Kwiaciarnia Alternatywna

NELL COURT

NIECOINACZEJ Anna Maćkiewicz

PRACOWNIA JUSTYNA MILOCH

PROSTA FORMA  Pracownia Florystyczno - Dekoracyjna

STUDIO GWIAZDKA

UDEKORUJMY TO 

WIANKI CUDAWIANKI

Z INNEJ PARAFII

ZAPROSZENIANASLUB.com

ZIELONE STUDIO  - Katarzyna Tkaczewska

URODA

ANNA KARDZIS - Atelier artist

BEATA FRYZ - Makeup Artist

BEAUTY COMPLEX

BeYOUtiful - Instytut Kosmetologii

CALYPSO

DEPILCONCEPT  Salony

GACA SYSTEM

GLAMUR - Salon Piękności

IN SIGHT                                                

JOANNA TYSZER - Autorska Pracownia Fryzjerska

MAKE UP ARTIST - Małgorzata Dunder

MARY KAY –Dafne Sylwia Stawicka

MONTOWNIA FRYZUR - Wojciech Tymoszczuk

PARADIZ ART - Olimpia Goździewicz

SALON FRYZJERSKI O'LA

SENSI - Studio Urody

STYLAB LABORATORIUM STYLU

CUKIERNIE

CAPUCCINO CAFE

CUKIERNIA BACCATE

CUKIERNIA TADEUSZ CZERNIS

LE DELICE

LEONIDAS POLSKA

MANUFAKTURA MOJEJ MAMY

RÓG WOJSKIEGO - Pracownia Tortów

SŁODKI OKRUSZEK - Pracownia Wypieków Artystycznych

Z INNEJ PARAFII

ŻULAWSKIE WYPIEKI

ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

AGATADEKORACJE.PL

AGENT-OLAND.COM

AKART Agencja Artystyczna

BARTINI Usługi Barmańskie

CZAPKI Z GŁÓW

DYNAMIC EVENT

JO. & WEDDING

NELL COURT

SERCA DWA-Wedding Planners

SO!SALSA - Solidarity of Salsa

Studio Dekoracji ALIS

TOTAL EVENT RENTAL

YES! YOUR EVENT SUCCESS

OPRAWA MUZYCZNA

BRYGADA S - Wodzireje

CZAPKI Z GŁÓW

DJ DAJA

DJ GRELIK

DJ IREK

DJ NONAME

ISKRA

MAX Wojciech Nadolski

Pracownia Justyna Miloch

SIESTA Trio Smyczkowe

TRAVELCOMFORT

VOCAL SHOW

VOCAL SHOW

WESELE3city

WODZIREJ Marcin Leoniak

Zespół Muzyczny DARIUS GROUP

Zespół NOX

Zespół PICKUP

JurekBand

FOTOGRAFIA, FILMOWANIE

ACFOTOGRAFIA – Andrzej Chrapek

ALTERNATYWNI.PL

ANGELA SIP Fotografia

ANTRAKT.NET

ART13 Fotografia I Film

ATLAS WSPOMNIEŃ

BEMAR MEDIA

BETRISA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

COOLARTPRO

EGPHOTO Emilia Góralska

FEMMEPHOTO.PL

FOTO ARS

FOTOFOKUS

FOTOGRAF KAROL RECLAF

FOTOGRAF'Y 

FOTOGRUPA.PL

HURA STUDIO

JUSTYNA ART Justyna Jazgarska

KAMER-VID

KAROL BANNACH FOTOGRAF

KASIA PUWALSKA Fotografia ślubna i kobieca

KM Fotografia

LIDIA SKUZA NEW COLORS

LIFE SPOT PHOTOGRAPHY

LK Studio

MARCIN GODZINA

MARCIN GRAJEWSKI Fotografia

NA ZAWSZE FOTOGRAFIA

NIECOINACZEJ Anna Maćkiewicz

ONE TAKE STUDIO

OPERATOR Studio filmowe

PARADIZ ART Olimpia Goździewicz

PHOTOYOUNG.PL

PRACOWNIA FOTOGRAFICZNA Justyna Baran-Walke

PRANGA STUDIO

PRESSPLAYFILM & KILAR-FOTOGRAFIA

RAPHAEL NEWMAN

RETRO LOOKING PICTURES

SHARK FOTO STUDIO

SZARAFIŃSKA FOTOGRAFIA

VIDEO INVEST - Film Ślubny

VIDEO WSPOMNIENIA

Marta Domańska Fotograf Ślubny

Wedding Brothers

STUDIA I SZKOŁY TAŃCA

IRIS Szkoła Tańca

SMILE Szkoła Tańca

SO!SALSA - Solidarity of Salsa

SOSZYŃSKA DANCE ACADEMY

TANGO Studio Tańca

TRANSPORT WESELNY

BIBOBUS

DYNAMIC EVENT

ELITOURS GUIDES

FORD MUSTANG

KLIMATYCZNIE DO ŚLUBU

KULTOWY IKARUS

LIMUZYNA HUMMER H2

LORD CARS

TRAVELCOMFORT

ATRAKCJE WESELNE

Agencja barmańska REVOLUTION BAR

BAR4YOU - Agencja barmańska

BARCOCKTAIL – Krzysztof Mięsiak

BARTINI Usługi Barmańskie

BO KLISZA PĘKNIE

CLICK - Fajerwerki

COCTAILSHOW

CZAPKI Z GŁÓW

Drink Masters - Profesjonalna Obsługa Barmańska

FOTOBUDKA ŚMIECHU

GrupaGB Grzegorz Bielewicz

ISKRA

KONESER Warszawska Wytwórnia Wódek

KREATYWNA ANIMACJA IMPREZ

MAGO - Magic Show

MAX Wojciech Nadolski

MEDIABOX Fotobudka

NELL COURT

PIĄTY PAZUR Szkoła Dla Psów

ROYAL BAR

STADION ENERGA GDAŃSK

Studio Dekoracji ALIS

SUSHI CATERING

TOKARY GOLF CLUB

VIDEO INVEST

VIP EVENT FATIMA ZBLEWSKA

VOCAL SHOW

WULKAN – Profesjonalne Pokazy Pirotechniczne

Bajka - animacje imprez

Weselny Sommelier Przemysław Gwardzik

Click Flash

PREZENTY

AGNIESZKA KAWULA

ANIELSKA Księgarnia

ISKRA

PRACOWNIA Justyna Miloch

VOCAL SHOW

MAM MARZENIE

Rosnowski Gift

CHRZEST I KOMUNIA

AGNIESZKA KAWULA

ANIELSKA Księgarnia

ANTRACYT Studio

KRIMAR BIS

PRACOWNIA Justyna Miloch

ZOYA FASHION

OFERTY FINANSOWE

Bank Pekao S.A.

WYDAWNICTWA

Dom Wydawniczy REBIS

EXPRESS BIZNESU

Magazyn MADEMOISELLE

Magazyn PANNA MŁODA

Magazyn PRESTIŻ

WESELNIK – Informator dla Narzeczonych

LOKALIZACJA TARGÓW

 

 

ARENA GDYNIA
Kazimierza Górskiego 8
Gdynia

Najlepsza lokalizacja w sercu Trójmiasta!

Arena Gdynia

Newsletter

Chcesz być zawsze na bieżąco? Poinformujemy Cię o zbliżających się wydarzeniach i ofertach specjalnych.

Tylko tą drogą otrzymasz nowe wydanie Kwartalnika Weselnik. Wprost na Twoją skrzynkę e-mail!

Twój adres został zapisany!

Pin It on Pinterest

Bilety na XV Targi Ślub i Wesele już w sprzedaży!
KUP TERAZ