Powiedz tak jesienią!

Organizowanie ślubu we wrześniu jest coraz popularniejsze. Dziewiąty miesiąc w roku potrafi zaskoczyć nas piękną pogoda, przyjemną temperaturą i cudowną feerią barw, a wrzosy cudownie wyglądają jako dekoracja sali. No i w nazwie miesiąca jest literka r! Ale jesień to również październik i listopad, w tych miesiącach zatrzęsienia rezerwacji na wesela nie ma. Z jednej strony nie ma się co dziwić, ale może warto na przekór aurze urządzić niepowtarzalną uroczystość?

Niższe koszty

Za wyprawieniem wesela w miesiącach głębokiej jesieni przemawiają chociażby mniejsze koszty wynajmu sali oraz pozostałych niezbędnych usług. Zniżka jest kwestią indywidualną, ale waha się od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. W mniej obleganych przez Młode Pary miesiącach, jest również większa dostępność usług – Wasza wymarzona sala czy świetny fotograf mogą mieć wolne terminy w październiku czy listopadzie. Podobnie z fryzjerem, kosmetyczką, czasem oczekiwania na suknię ślubną czy zespół. Wszystko można na spokojnie zorganizować i jeszcze mniejszym kosztem niż np. w czerwcu.

Odkryjcie magię jesieni

Specjaliści od wystroju wnętrz potrafią wyczarować przepiękne dekoracje nawet w deszczowe, chłodne miesiące. Atmosferę można ocieplić różnorodnymi świecami czy innymi świetlnymi akcentami, chociażby lampionami czy girlandami. Ze względu, że ciemno robi się już wcześnie, cała uroczystość będzie przebiegać rozświetlona blaskiem wielu elementów świetlnych. Stworzy to niepowtarzalny klimat. Ciepłe kolory pochodzące z natury – kasztany, jarzębiny, dynie, wielobarwne liście czy suszone kwiaty sprawią, że wszyscy goście poczują się przyjemnie.

Jesienna moda

Strój Młodej Pary może zawierać elementy nawiązujące do pory roku. Bukiet Panny Młodej może być piękną kombinacją żółtych i pomarańczowych kwiatów, z typowo jesiennymi dodatkami. Ciepły makijaż będzie pięknym dopełnieniem wraz ze stylowym bolerkiem czy płaszczem, aby nie przemarznąć. Pan Młody może przełamać jesienną nudę kolorową muchą i skarpetkami, a może i cylindrem? Jeśli lubicie mniej standardowe wersje ślubnych kreacji, możecie postawić na brązowy garnitur i np. brązową, skórzaną kurtkę w stylu boho dla Panny Młodej.