15 Targi Ślub i Wesele – bądźcie z nami!

Organizacja wymarzonego ślubu i wesela to nie lada wyzwanie! Dlatego zaufajcie specjalistom, którzy pomogli już tysiącom par przygotować wymarzoną uroczystość. Udało nam się zebrać najlepszych z najlepszych w jednym miejscu, abyście mogli jak najwięcej się dowiedzieć, poznać najnowsze trendy i znaleźć inspiracje. Widzimy się 13 stycznia w Gdynia Arena.

Kompleksowe doradztwo

Zastanawiacie się w jakim stylu urządzić wesele i jakie dekoracje wybrać? Przyszła Panna Młoda szuka swojej wymarzonej sukni a Pan Młody zastanawia się czy wybrać klasyczny garnitur czy smoking? Nie wiecie czy warto zatrudnić barmana? Co z tortem, kwiatami, zaproszeniami, wizytówkami, samochodem, pierwszym tańcem, fotografem, podziękowaniem dla gości? W czasie organizacji wesela pytań, wątpliwości i dylematów pojawia się mnóstwo! Odpowiedzi na wszystkie zapytania udzielą specjaliści w czasie Targów Ślub i Wesele.

W poszukiwaniu inspiracji

Internet czy dedykowane tematyce ślubno-weselnej pisma pełne są inspiracji. Jednak warto przyjść na Targi i obejrzeć wszystko na żywo. Zobaczyć zaaranżowane dekoracje, pokazy mody ślubnej, makijażu i fryzur. Obejrzeć kompozycje florystyczne, propozycje bukietów i wianków. Zapoznać się z bogatą ofertę obrączek oraz biżuterii idealnej na ten wyjątkowy dzień. Narzeczeni będą mieć wyjątkową okazję zobaczyć, z czym przyjdzie im się zmierzyć organizując ślub i wesele. Specjaliści pomogą i doradzą a przygotowane specjalnie na Targi pokazy zainspirują przyszłych Nowożeńców.

Wygraj atrakcyjne nagrody!

Każda para ma szansę zdobyć wyjątkowe nagrody. Warunkiem jest tylko uczestnictwo w Targach (koniecznie jako para!), pobranie kuponu, wypełnienie go i oddanie na stoisku Weselnika. Co można wygrać? Wśród nagród głównych jest suknia ślubna, garnitur oraz podróż poślubna. Na Narzeczonych czekają także bukiety ślubne, fotograficzne sesje ślubne, sesje ślubne video, prezenty okolicznościowe, pakiety spa, vouchery na romantyczne kolacje czy voucher na organizację wesela.

Prawda, że warto się pojawić? Czekamy na Was 13 stycznia w Gdynia Arena!